WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoBaka MPlayer
Baka MPlayer ikona

Baka MPlayer2.0.2 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Baka MPlayer to prosty i open source'owy odtwarzacz multimediów, bazujący na komponencie mpv. Program zintegrowany został z zestawem kodeków, pozwalającym na odtwarzanie plików audio/wideo w powszechnie stosowanych formatach (MP3, AVI, MKV itd.) bez konieczności instalacji dodatkowych filtrów A/V.

Aplikacja stworzona została z myślą o anime, jednak z powodzeniem wykorzystywana może być do odtwarzania standardowych filmów i muzyki. Pomimo, że nie oferuje rozbudowanej funkcjonalności to jej olbrzymim atutem jest prosty, ale estetyczny interfejs graficzny oraz szybkość działania. Baka MPlayer potrafi odtwarzać materiały wideo w wysokich jakościach, a proces ich ładowania do programu zajmuje znacznie mniej czasu niż w przypadku innych, konkurencyjnych playerów.

Baka MPlayer wyposażony został w funkcje wyświetlania napisów, obsługi list odtwarzania (tzw. playlist) oraz tworzenia screenów odtwarzanego wideo. Nie zabrakło również opcji odtwarzania adresów URL z multimediami. Aplikacja nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Uwaga!

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJoshua Park
Liczba pobrań13 142
Data aktualizacji27 paź 2014
Rozmiar pliku21.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Baka MPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)