Baka MPlayer ikona

Baka MPlayer2.0.2 Beta

WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoBaka MPlayer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Baka MPlayer to prosty i open source'owy odtwarzacz multimediów, bazujący na komponencie mpv. Program zintegrowany został z zestawem kodeków, pozwalającym na odtwarzanie plików audio/wideo w powszechnie stosowanych formatach (MP3, AVI, MKV itd.) bez konieczności instalacji dodatkowych filtrów A/V.

Aplikacja stworzona została z myślą o anime, jednak z powodzeniem wykorzystywana może być do odtwarzania standardowych filmów i muzyki. Pomimo, że nie oferuje rozbudowanej funkcjonalności to jej olbrzymim atutem jest prosty, ale estetyczny interfejs graficzny oraz szybkość działania. Baka MPlayer potrafi odtwarzać materiały wideo w wysokich jakościach, a proces ich ładowania do programu zajmuje znacznie mniej czasu niż w przypadku innych, konkurencyjnych playerów.

Baka MPlayer wyposażony został w funkcje wyświetlania napisów, obsługi list odtwarzania (tzw. playlist) oraz tworzenia screenów odtwarzanego wideo. Nie zabrakło również opcji odtwarzania adresów URL z multimediami. Aplikacja nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Uwaga!

Udostępnij
Baka MPlayer 2.0.2 Betawersja stabilna (32-bit)
Baka MPlayer 2.0.2 Betawersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJoshua Park
Liczba pobrań13 035
Data aktualizacji27 paź 2014
Rozmiar pliku21.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Baka MPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)