WindowsProgramowanieProjektowanie oprogramowaniaBalsamiq Mockups
Balsamiq Mockups ikona

Balsamiq Mockups3.5.17

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Balsamiq Mockups to ciekawe narzędzie, którym szczególnie zainteresowani będą programiści i projektanci, pracujący często bezpośrednio z klientem. Aplikacja umożliwia szybkie kreowanie "szkiców" interfejsów użytkownika, pozwalających na lepsze zrozumienie potrzeb klienta.

Program można wykorzystać zarówno przy projektowaniu interfejsów sieciowych, takich jak strony WWW, zaawansowane portale, czy też specjalistyczne aplikacje webowe, ale również przy projektowaniu interfejsu aplikacji na komputery osobiste i urządzenia mobilne. Obsługa programu jest prosta i przypomina "rysowanie" w programach graficznych - użytkownik wybiera kontrolkę i umieszcza ją na obszarze roboczym. Tak dodany element można edytować, zmieniając np. tekst na przycisku, dopasować szerokość i wysokość, czy też ogólną pozycję w projekcie.

Dzięki wykorzystaniu Balsamiq Mockups podczas spotkania z klientem można znacznie szybciej uzyskać wspólny obraz oczekiwań, ustalając rozmieszczenie wszystkich elementów interfejsu, co przekłada się na uzyskanie pełniejszego obrazu projektu, a tym samym oszczędzenie czasu przy ewentualnej korekcji lub braku zrozumienia. Dużym atutem aplikacji jest spora liczba elementów, z których można zbudować prototyp.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Aplikacja wymaga do działania środowiska Adobe Air. Podczas instalacji program sam zaproponuje instalację potrzebnej wersji tego środowiska.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań807
Data aktualizacji12 lut 2019
Rozmiar pliku15.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Balsamiq Mockups ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)