AndroidMultimediaStreaming muzykiBandcamp
Bandcamp ikona

Bandcamp3.1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bandcamp to aplikacja mobilna serwisu muzycznego Bandcamp, służąca zarówno do kupowania ulubionej muzyki, jak też do śledzenia informacji o ulubionych artystach.

Aby korzystać z usługi Bandcamp (w tym z aplikacji mobilnej), należy wcześniej założyć konto. Można to zrobić tylko w niejako tradycyjny sposób, czyli za pomocą adresu e-mail, usługa nie przewiduje bowiem logowania przy użyciu konta Facebooka lub Google.

Po zarejestrowaniu w Bandcamp i zalogowaniu, możemy rozpocząć przygodę z tym serwisem. To swego rodzaju społeczność, w którym artystom możemy płacić za muzykę, odkrywać nowych twórców, a także prowadzić nasz własny profil, na którym możemy się dzielić piosenkami i płytami, których słuchamy. Aplikacja Bandcamp pozwala strumieniować muzykę na urządzenia mobilne bez limitu transferu, a także pobierać na urządzenie kupione pliki w wysokiej jakości. Możemy śledzić konta wybranych artystów, chcąc być na bieżąco np. z informacjami o koncertach lub nowych nagraniach, a także dodawać muzykę do odsłuchania na później. Bandcamp wydaje się być świetną propozycją dla twórców mniej znanych, którzy chcą dotrzeć ze swoimi utworami do szerszej publiczności, a także dla melomanów, którzy odkrywać muzyczne nowości.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentBandcamp Inc.
Liczba pobrań181
Data aktualizacji11 mar 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Bandcamp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)