bEJIHRDV
Bandcamp ikona

Bandcamp2.4.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bandcamp to aplikacja mobilna serwisu muzycznego Bandcamp, służąca zarówno do kupowania ulubionej muzyki, jak też do śledzenia informacji o ulubionych artystach.

bEJIHRDX

Aby korzystać z usługi Bandcamp (w tym z aplikacji mobilnej), należy wcześniej założyć konto. Można to zrobić tylko w niejako tradycyjny sposób, czyli za pomocą adresu e-mail, usługa nie przewiduje bowiem logowania przy użyciu konta Facebooka lub Google.

Po zarejestrowaniu w Bandcamp i zalogowaniu, możemy rozpocząć przygodę z tym serwisem. To swego rodzaju społeczność, w którym artystom możemy płacić za muzykę, odkrywać nowych twórców, a także prowadzić nasz własny profil, na którym możemy się dzielić piosenkami i płytami, których słuchamy. Aplikacja Bandcamp pozwala strumieniować muzykę na urządzenia mobilne bez limitu transferu, a także pobierać na urządzenie kupione pliki w wysokiej jakości. Możemy śledzić konta wybranych artystów, chcąc być na bieżąco np. z informacjami o koncertach lub nowych nagraniach, a także dodawać muzykę do odsłuchania na później. Bandcamp wydaje się być świetną propozycją dla twórców mniej znanych, którzy chcą dotrzeć ze swoimi utworami do szerszej publiczności, a także dla melomanów, którzy odkrywać muzyczne nowości.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentBandcamp Inc.
Liczba pobrań162
Data aktualizacji6 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Bandcamp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJIHRET