bDUjcsOJ
Bandizip ikona

Bandizip7.16

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bandizip to lekki, szybki i darmowy program do kompresji danych, który z powodzeniem obsługuje archiwa w najpopularniejszych formatach, stworzone m.in. przy użyciu 7-Zipa, WinZipa oraz WinRARa.

bDUjcsOL

Podstawowym atutem narzędzia jest jego prostota. Wyposażony on został w przejrzysty interfejs graficzny oraz zestaw jedynie niezbędnych funkcji, przez co program doskonale sprawdza się w domowych zastosowaniach, ale nie tylko. Z jego pomocą sprawnie wypakujemy zawartość dowolnego archiwum, stworzymy nowe archiwum zadanym poziomem kompresji, podzielimy je na części lub zabezpieczymy hasłem.

Bandizip oferuje również opcje usuwania plików po archiwizacji, pozwalającą automatycznie kasować z dysku dane, które poddaliśmy kompresji i które umieszczone zostały w archiwum. Nie zabrakło również funkcji testowania skompresowanych danych na występowanie różnego rodzaju błędów oraz wsparcia dla metody "przeciągnij-i-upuść".

Program wyposażony został w zaawansowane algorytmy kompresji ZIP oraz wsparcie dla wielordzeniowych procesorów, dzięki czemu poprzez jednoczesne wykorzystanie do tworzenia archiwów wielu wątków skraca się czas poświęcany na tę operację. Bandizip pozwala na wypakowywanie zawartości archiwów RAR, ACE, ALZ, APK, ARJ, BH, BZ, BZ2, CAB, EGG, GZ, J2J, JAR, IMG, IPA, ISO, LHA, LZH, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XZ, i ZIP, a także tworzenia skompresowanych danych w formatach ZIP/ZIPX, TAR, TGZ, 7Z oraz EXE.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
Bandizip 7.16wersja stabilna (32/64-bit)
Bandizipwersja 6.26
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.2107 ocen
ProducentBandisoft.com
Liczba pobrań116 876
Data aktualizacji6 kwi 2021
Rozmiar pliku0.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bandizip ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjcsPq
bDUjcsPH