iOSDomBankowość i inwestycjeBank Pekao
Bank Pekao ikona

Bank Pekao

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja Bank Pekao zapewnia klientom dostęp do najważniejszych elementów konta z poziomu urządzeń z systemem iOS. Pozwala na przeglądanie rachunków, czy też wykonywanie przelewów. .

Z poziomu ekranu głównego bez potrzeby logowania możemy zapoznać się z kursami walut, aktualnościami, informacjami giełdowymi, ważnymi adresami i telefonami czy też danymi odnośnie rozmieszczenia placówek i bankomatów. Aplikacja posiada także rozbudowany i dobrze opisany tryb demo. Dzięki niemu możemy bezstresowo sprawdzić działanie różnych opcji programu, a także jego możliwości.

Po zalogowaniu się na nasze konto otrzymujemy dostęp do szczegółowych informacji o naszych rachunkach, kartach, kredytach, lokatach czy też inwestycjach. Interfejs jest bardzo nietypowy i wymaga dłuższej chwili, aby się z nim zaprzyjaźnić i w pełni zrozumieć. Jego autorzy chyba zbyt mocno chcieli stworzyć coś unikatowego. Dodatkowo nie pasuje do nowego, płaskiego interfejsu iOS. Na szczęście oferowane z poziomu aplikacji informacje są bardzo szczegółowe. Znajdziemy tu nawet dostęp do szybkiego kontaktu z naszym osobistym doradcą wraz z jego danymi czy też możliwość założenia lokaty.

Wśród wad należy wspomnieć o braku możliwości szybkiego sprawdzenia stanu konta bez potrzeby dodatkowego logowania, a także interfejsu dopasowanego do urządzeń z większymi ekranami i rozdzielczością w tym iPadów. Aplikacja BANK PEKAO dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBank Pekao SA
Liczba pobrań71
Data aktualizacji23 lis 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Bank Pekao ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)