Bank Pocztowy zapowiada przerwę techniczną. Klientów czekają utrudnienia

Bank Pocztowy poinformował o planowanej przerwie technicznej (fot. Getty Images)
Bank Pocztowy poinformował o planowanej przerwie technicznej (fot. Getty Images)

22.02.2021 17:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bank Pocztowy poinformował o przerwie technicznej, która odbędzie się w najbliższy wtorek 23 lutego. W związku z planami banku, klienci muszą przygotować się na liczne utrudnienia związane z płatnościami internetowymi. Na szczęście, potrwają one tylko godzinę.

Prace administracyjne będą prowadzone w godzinach 04:00-05:00. W tym czasie klienci nie będą mieli możliwości dokonania transakcji kartami w internecie z usługą 3DSecure. - W trakcie prac modernizacyjnych w Banku Pocztowym i EnveloBanku niedostępna będzie również usługa przyłączania karty do portfeli cyfrowych - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Przedstawiciele banku przepraszają za utrudnienia.

Przerwa techniczna w mBanku

Za pośrednictwem swojej strony internetowej, przerwę techniczną zapowiedział również mBank. W związku z pracami modernizacyjnymi, klienci banku nie będą mogli skorzystać z wybranych usług.

Pierwsza krótka przerwa techniczna odbędzie się w nocy z 25 na 26 lutego. W godzinach 23:00-1:00 klienci nie będą mieli dostępu do usługi mKantor. Nie skorzystają z niej zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i w aplikacji mobilnej. Kolejna przerwa została zaplanowana na niedzielę 28 lutego. Klienci banku w godzinach 00:00-04:00 nie zlecą przelewów ekspresowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także