Banki szykują przerwy techniczne. W ten weekend będą spore utrudnienia

EastNews/Artur Szczepanski/REPORTER
EastNews/Artur Szczepanski/REPORTER
Arkadiusz Stando

19.03.2021 19:39, aktual.: 22.03.2021 08:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak co weekend, szykują się przerwy techniczne. Tym razem niedostępność swoich usług zapowiedziało aż osiem banków. Niektóre z nich zapowiadają także problemy z płatnościami kartą.

Bank Pekao zapowiada aż trzy przerwy techniczne – w sobotę, niedzielę i poniedziałek. Pierwsza z nich dotyczy usług Pekao24 i serwisu maklerskiego. Usługi będą niedostępne w sobotę od godziny 1:30 do 2:30. Z kolei w niedzielę od godziny 00:00 do 7:30 bank uniemożliwi korzystanie z przelewów natychmiastowych "Elixir" oraz systemu BLIK.

Z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek od godziny 1:00 do 6:00 zostaną wyłączone usługi maklerskie oraz Pekao24. Pekao zapowiada także niedostępność aplikacji PeoPay i transakcji dokonywanych za pomocą kart.

Przerwa techniczna w mBanku – z soboty na niedzielę

mBank zapowiada przerwę w nocy z soboty na niedzielę, czyli z 20 na 21 marca. Od godziny 2:00 aż do 8:15 niemożliwe będzie korzystanie z kart płatniczych. Niedostępne będą zarówno płatności kartą w sklepach stacjonarnych. W tych godzinach nie skorzystamy także z bankomatów i wpłatomatów. Dodatkowo, od 1:30 do godziny 11:00 w serwisie internetowym nie złożymy żadnego wniosku w serwisie transakcyjnym i aplikacji.

Przerwa techniczna w Banku Pocztowym – piątek 19 marca

Klienci Banku Pocztowego mogą spodziewać się pierwszych utrudnień już wieczorem. W piątek od godziny 20:00 do 23:00 przeprowadzone zostaną prace techniczne. Jak podaje bank, przez ten czas nie będzie możliwe składanie wniosków.

Przerwa techniczna w BNP Paribas Bank Polska – trzy dni prac

Klienci BNP Paribas Bank Polska mogą spodziewać się utrudnień w piątek sobotę i niedzielę. 19 marca od godziny 21:00 do godziny 7:00 w sobotę, nie będzie możliwe korzystanie z BiznesPl@net, GOmobile Biznes, BNP Paribas Connect Host to Host. Od godziny 2:00 do 3:00 w niedzielę bank przeprowadzi prace techniczne uniemożliwiające dostęp do GOonline i aplikacji GOmobile.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski zapowiada utrudnienia w nocy z soboty na niedzielę. Od godziny 00:00 do 05:30 niedostępne będą płatności kartą w internecie, aktywacja kart, zmiana limitów transakcyjnych, nadawanie kodów PIN, zamawianie nowych kart płatniczych, przypisywanie kart w aplikacjach Moje ING Mobile, Google Pay, Apple Pay czy Garmin Pay.

ING zapowiada, że niemożliwe będą także przelewy z rachunku karty kredytowej, realizowanie operacji na kartach w bankowości elektronicznej czy składanie wniosku o pożyczkę lub otwieranie kont oszczędnościowych. Mogą także wystąpić problemy usług związanych z kartami ING Business.

Dłuższa przerwa w Credit Agricole

Przerwa techniczna w banku Credit Agricole może być wyjątkowo uciążliwa. Niektóre z usług nie będą działać przez nawet kilkanaście godzin. Prace rozpoczną się w sobotę o godzinie 22:00 a zakończą o godzinie 11:00 w niedzielę. Przez ten czas klienci nie będą mogli skorzystać z: serwisów CA24, chatbota, automatycznego serwisu telefonicznego IVR, płatności internetowych Przelew Online oraz BLIK-a.

Nest Bank – przerwa techniczna w weekend

Nest Bank planuje przeprowadzić prace konserwacyjne w sobotę od godziny 00:00 do 6:00 oraz w niedzielę od 00:00 do 4:00. W tym czasie klienci mogą się spodziewać problemów z transakcjami kartą w internecie z wykorzystaniem 3D Secure, zmianą kodu PIN lub aktywacją karty.

Toyota Bank – przerwa techniczna

Klienci Toyota Bank mogą spodziewać się kilku przerw technicznych w niedzielę. Od godziny 00:00 do 4:00 a następnie od 6:00 do 11:00 mogą wystąpić problemy z aktywacją i zastrzeganiem karty, a także zmianą limitów. Z kolei od godziny 8:00 do 21:00 bank zapowiada, że mogą pojawiać się problemy z autoryzacją transakcji, dostępem do bankowości internetowej, automatycznego serwisu telefonicznego, płatności ekspresowych i systemu składania wniosków online.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)