bETEPxWt

Bankrut1.6 SE3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bankrut służy do kontroli ilości i kosztów połączeń modemowych.Nie wymaga konfiguracji portu modemu, wymaga korzystania z Dial-UpNetworking (standardowe rozwiązanie w systemie Windows). Programikma wbudowane informacje o taryfach obowiązujących w polskichsieciach telefonicznych i odpowiednio ustala wartość impulsów -można jednak ceny zdefiniować indywidualnie. Obsługuje taryfynocne, dzienne i weekendowe, pozwala na określenie ilości sekundjakie ma doliczać jako czas negocjacji modemu z serwerem.

bETEPxWv

Umożliwia określenie autorozłączenia, także na x sekund przedupływem wybranego impulsu. Automatycznie wykrywa połączenia, wktórych modem nie otrzymał odpowiedzi od serwera. Sporządzabilingi, podaje ilości pobranych i wysłanych danych, a takżegeneruje statystyki w postaci wykresów słupkowych i liniowych. Mabardzo prosty interfejs, pracuje w tle bez wpływu na prędkośćsystemu, posiada zabezpieczenie przed zawieszeniem systemu podczasgdy połączenie jest aktywne. Zajmuje minimalną ilość powierzchnidyskowej.

Udostępnij
Bankrut 1.6 SE3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań22 270
Data aktualizacji10 sty 2003
Rozmiar pliku0.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETEPxWF
Komentarze (17)
bETEPxXr