Bankrut1.6 SE3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bankrut służy do kontroli ilości i kosztów połączeń modemowych. Nie wymaga konfiguracji portu modemu, wymaga korzystania z Dial-Up Networking (standardowe rozwiązanie w systemie Windows). Programik ma wbudowane informacje o taryfach obowiązujących w polskich sieciach telefonicznych i odpowiednio ustala wartość impulsów - można jednak ceny zdefiniować indywidualnie. Obsługuje taryfy nocne, dzienne i weekendowe, pozwala na określenie ilości sekund jakie ma doliczać jako czas negocjacji modemu z serwerem.

Umożliwia określenie autorozłączenia, także na x sekund przed upływem wybranego impulsu. Automatycznie wykrywa połączenia, w których modem nie otrzymał odpowiedzi od serwera. Sporządza bilingi, podaje ilości pobranych i wysłanych danych, a także generuje statystyki w postaci wykresów słupkowych i liniowych. Ma bardzo prosty interfejs, pracuje w tle bez wpływu na prędkość systemu, posiada zabezpieczenie przed zawieszeniem systemu podczas gdy połączenie jest aktywne. Zajmuje minimalną ilość powierzchni dyskowej.

Udostępnij
Bankrut 1.6 SE3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 274
Data aktualizacji10 sty 2003
Rozmiar pliku0.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)