WindowsArchiwumProgramy archiwalneBankrut

Bankrut1.6 SE3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bankrut służy do kontroli ilości i kosztów połączeń modemowych. Nie wymaga konfiguracji portu modemu, wymaga korzystania z Dial-Up Networking (standardowe rozwiązanie w systemie Windows). Programik ma wbudowane informacje o taryfach obowiązujących w polskich sieciach telefonicznych i odpowiednio ustala wartość impulsów - można jednak ceny zdefiniować indywidualnie. Obsługuje taryfy nocne, dzienne i weekendowe, pozwala na określenie ilości sekund jakie ma doliczać jako czas negocjacji modemu z serwerem.

Umożliwia określenie autorozłączenia, także na x sekund przed upływem wybranego impulsu. Automatycznie wykrywa połączenia, w których modem nie otrzymał odpowiedzi od serwera. Sporządza bilingi, podaje ilości pobranych i wysłanych danych, a także generuje statystyki w postaci wykresów słupkowych i liniowych. Ma bardzo prosty interfejs, pracuje w tle bez wpływu na prędkość systemu, posiada zabezpieczenie przed zawieszeniem systemu podczas gdy połączenie jest aktywne. Zajmuje minimalną ilość powierzchni dyskowej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 291
Data aktualizacji10 sty 2003
Rozmiar pliku0.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)