Banshee 2.1.4 z obsługą internetowych stacji radiowych

Banshee 2.1.4 z obsługą internetowych stacji radiowych

08.09.2011 15:45

Pojawił się wieloplatformowy program multimedialny Banshee 2.1.4. W najnowszej wersji skupiono się na różnych poprawkach i wprowadzono obsługę domyślnych stacji radiowych.

Wersja 2.1.4 odtwarzacza Banshee to kolejny krok w stronę dużego wydania programu, do którego szykują się jego twórcy — wersji 2.2. Według planów powinno ono ukazać się jeszcze w tym miesiącu — 21 września. Tymczasem twórcy aplikacji skupili się na licznych poprawkach, wcześniej zaś wprowadzono obsługę stacji radiowych i domyślne listy stacji dla różnych dystrybucji Linuksa, a także wsparcie dla nowych urządzeń (Motorola Atrix, Ace, Samsung Galaxy S2). Ciekawą nowością w Banshee, z której ucieszą się wszyscy użytkownicy lubiący porządek w bibliotece muzycznej, jest możliwość automatycznego pobierania metadanych z serwisu MusicBrainz. Dzięki temu z Banshee będą mogli korzystać również użytkownicy smartfonów, tabletów, a nawet czytników e-booków.

W odtwarzaczu Banshee rozwiązano też szereg problemów takich jak na przykład błąd występujący podczas korzystania z wyszukiwania. Poprawiono również obsługę inteligentnych list odtwarzania czy podglądu napisów. Kolejne zmiany to lepsza obsługa list odtwarzania w iPodach i również poprawne wyświetlanie informacji na temat źródła płyty audio. Pełna informacja na temat wprowadzonych zmian dostępna jest na stronach twórców programu.

Banshee 2.1.4 można pobrać dla Linuksa z naszego portalu. Dostępna jest też wcześniejsza rozwojowa wersja dla systemów Windows i Mac OS X.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)