WindowsGrySymulatoryBarbershop Simulator

Barbershop Simulator

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Barbershop Simulator udowadnia, że po wielu niecodziennych symulatorach (np. chleba, kozy lub chirurga) wciąż jest potencjał na kolejne gry z tego niecodziennego gatunku. Tym razem wcielimy się w rolę barbera, a więc osoby, której zadaniem jest dbanie o wygląd brody klienta.

W tej niezależnej produkcji stworzonej przez grupę studentów chwycimy za maszynkę i zrobimy wszystko, by spełnić oczekiwania mężczyzny siedzącego na fotelu w naszym salonie. Początkowo może okazać się to stosunkowo proste, ale z czasem poziom trudności odpowiednio wzrośnie i Barbershop Simulator stanie się naprawdę wymagającą grą. Jeśli chcecie sprawdzić swoje umiejętności i zostać wirtualnym barberem, to nie pozostaje wam nic innego, jak pobrać opisywany tytuł, bo jest on dostępny za darmo.

Barbershop Simulator oferuje możliwość przycinania bród różnego rodzaju i wymaga stosowania rozmaitych narzędzi, które pozwolą nam należycie wykonać swoją pracę. Po skończeniu obcinania brody gra wyświetli statystyki, adekwatnie nagradzając naszą pracę (otrzymamy rangę), a także prezentując szczegółowe informacje na temat poświęconego czasu czy też szeroko pojętego zadowolenia klienta (musimy uważać, by nie sprawić mu bólu, bo takie błędy również są odnotowywane).

Warto dodać, że Barbershop Simulator obecnie znajduje się w fazie produkcji, a twórcy zbierają pieniądze na ukończenie swojego dzieła. Mimo tego gra już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czego efekty można podziwiać w postaci licznych filmików na YouTube.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań704
Data aktualizacji18 wrz 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)