iOSGrySportoweBasketball Stars
Basketball Stars ikona

Basketball Stars1.46.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Basketball Stars to świetnie wykonana, bardzo wciągająca gra sportowa będąca symulatorem koszykówki ulicznej. Powinna przypaść do gustu nie tylko fanom basketu, ale też miłośnikom innych sportów.

W Basketball Stars mamy do wyboru dwa tryby gry: pojedynek jeden na jeden lub pojedynek rzutowy. W tym pierwszym przypadku musimy ograć rywala, stosując zwody, blokując i próbując przechwycić piłkę, jednocześnie zdobywając określoną (w zależności od poziomu trudności i planszy) przewagę nad przeciwnikiem. W drugim przypadku rzucamy na czas i trzeba zdobyć więcej punktów niż rywal. Im dłużej trwa rozgrywka, tym trudniej jest dorzucić do celu, za to sporo jest w rozgrywce rzutów premiowanych dodatkowymi punktami. Dostaniemy je za celne rzuty oddane pod rząd. W obu trybach gry, nasi rywale są dobierani spośród innych użytkowników Basketball Stars, dlatego potrzebne jest dobre połączenie z internetem. W trybie offline możemy jedynie odbyć swobodny, nieograniczony czasowo trening.

Aby grać, należy zarabiać pieniądze: na wpisowe do kolejnych meczów. Wygrywając, nasze konto zasilą kolejne kwoty, które możemy przeznaczyć nie tylko jako nasz wkład w mecz, ale też na nowe ubrania lub buty, którymi spersonalizujemy wygląd sterowanego przez nas zawodnika. Możemy też zaopatrzyć się w nie, płacąc jak najbardziej prawdziwe pieniądze korzystając z modułu mikropłatności.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMiniclip.com
Liczba pobrań90
Data aktualizacji29 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Basketball Stars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)