iOSGryAkcja i strzelankiBastion
Bastion ikona

Bastionversion 1.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bastion zdobył wiele nagród zarówno jako gra komputerowa jak i mobilna. Tytuł ten wyjątkowo zgrabnie łączy baśń z mechanizmami gier akcji i cRPG. Swój sukces zawdzięcza w dużej mierze pomysłowi na narrację.

Gra przypomina interaktywną baśń. Poczynania naszego bohatera na żywo komentuje narrator. Świat gry ewoluuje i tworzy się wraz z naszymi poczynaniami. Oba mechanizmy sprawiają, że Bastion pozwala nam jeszcze lepiej wczuć się w rolę istotnego bohatera opowiadanej historii..

Zabawa poza eksploracją opiera się w dużej mierze na walce z przeciwnikami. Wraz z rozwojem gry zdobywamy nowe wyposażenie, doświadczenie oraz umiejętności. Pomimo mocno zręcznościowego charakteru gra sprawdza się dobrze nawet na mniejszych ekranach dotykowych. Autorzy pozwolili nam wybrać pomiędzy dwoma metodami sterowania.

Gra tworzy zamkniętą całość, nie znajdziemy w niej mikropłatności. Płacąc za Bastion otrzymujemy pełnoprawny i świetnie wykonany produkt. Gra pomimo upływu czasu do tej pory broni się wykonaniem jak i pomysłem na rozgrywkę. Grafika wciąż potrafi oczarować a muzyka pomaga zanurzyć się w magicznym świecie Bastionu. Jest to jedna z tych pozycji, którą zdecydowanie warto mieć w kolekcji. Niezależnie od tego czy gramy na niewielkim ekranie iPhone-a czy też iPada.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań78
Data aktualizacji22 paź 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Bastion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)