iOSGryZręcznościoweBatman & The Flash: Hero Run
Batman & The Flash: Hero Run ikona

Batman & The Flash: Hero Run2.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Klasyczny runner z bohaterami uniwersum DC. Jako podstawowi bohaterowie występują tytułowi Batman, The Flash jednak w samej grze jest ich więcej.

Innych zawodników odblokowujemy za zebrane środki. Dodatkowo każdy bohater dysponuje kilkoma różnymi wersjami strojów, z różnych edycji komiksów i bajek. Jednym słowem jest na co wydawać wirtualną walutę. Jeżeli nie chcemy zbierać jej w grze, możemy skorzystać z systemu mikropłatności.

Sama rozgrywka nie odbiega od standardu runnerów. Na boki skręcamy za pomocą gestu palcem, tak samo wykonujemy ślizg i podskok. Dodatkowym elementem są spotykani co pewien czas bandyci. Ich eliminacja polega na odpowiednio szybkim wybieraniu i dotknięciu wroga. Każdy bohater ma inną animację walki, w zależności od broni jaką dysponuje.

Gra powinna zadowolić zarówno fanów runnerów jak i miłośników uniwersum DC. Oferuje prostą, niezobowiązująco rozgrywkę. Wprawdzie grafika nie zachwyca, ale dzięki temu gra działa nawet na słabszych urządzeniach. Ceną za darmową dystrybucję jest mocno osadzona mikropłatność.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGREE, Inc
Liczba pobrań89
Data aktualizacji13 lut 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Batman & The Flash: Hero Run ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)