bEDxnZaZ

Batman: Vengeance

Strona głównaWindowsGryAkcja i strzelankiBatman: Vengeance
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kultowa kreskówka z Mrocznym Rycerzem w roli głównej, która nadawana była również na antenie polskich stacji, doczekała się ciągu dalszego w postaci dzieła od Ubisoftu. Batman: Vengeance łączy wątki ze starej serii z nową, oddając zarazem w nasze ręce grę akcji z charakterystyczną oprawą graficzną, czerpiąca garściami z telewizyjnego pierwowzoru. Specjalnie odchodzi się tu od realistycznie ukazanych dziejów Wayne'a.

bEDxnZbb

Mamy do czynienia z propozycją TPP, więc obserwujemy całą postać bohatera na ekranie, kiedy nim sterujemy. Czasem trzeba pomyśleć, jak przejść do kolejnego pomieszczenia. Pojawiają się elementy platformowe i proste zagadki. Przede wszystkim jednak trzeba przygotować się na liczne bitwy z przeciwnikami, polegające na wymierzaniu ciosów oraz blokowaniu ataków peleryną. Są one dość dynamiczne.

Oczywiście nie zabrakło znanych złych, w tym Pana Freeze'a, Poison Ivy, Harley Quinn, plus oczywiście Jokera. O ile oprawa graficzna może, ale nie musi się podobać, z uwagi na obrany styl, tak nikt nie powinien raczej mieć zastrzeżeń do udźwiękowienia, ze świetnie dobranymi głosami postaci na czele. Poza standardowymi etapami, pojawiają się dla urozmaicenia i ciekawostki, jak kierowanie Batwingiem w pościgu nad Gotham.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać cztery różnorodne misje z gry, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

Udostępnij
Batman: Vengeance nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań548
Data aktualizacji2 mar 2016
Rozmiar pliku140.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDxnZbX