BatON1.2.69

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BatON to prosta darmowa aplikacja, która pozwala sprawdzać stan akumulatorów w urządzeniach podłączonych do smartfona za pomocą Bluetooth. Dzięki niej nie musimy ciągle sięgać po samo urządzenie Bluetooth by poznać stan jego naładowania, informacje będą dostępne z poziomu aplikacji.

Zanim jednak sięgnięcie po aplikacje, by móc już z poziomu smartfona sprawdzać poziom akumulatora urządzeń Bluetooth to musicie pamiętać o ograniczeniach. Aplikacja działa ze sprzętem, który wśród swoich możliwości oferuje funkcje słuchawki lub posiada profil GATT, stosowany zazwyczaj w urządzeniach Bluetooth LE.

BatON nie posiada rozbudowanych ustawień konfiguracji, możemy zdecydować o podstawowych funkcjach aplikacji – powiadomienia i częstotliwość automatycznego sprawdzania poziomu naładowania podłączonych urządzeń. Ubogość nie jest jednak wadą, od BatON wymagamy wyłącznie podawania danych o poziomie naładowania i to zadanie aplikacja wykonuje bez żadnych zarzutów.

Aplikacja nie jest dostępna w języki polskim, ale z jej obsługą poradzi sobie każdy, kto zna chociażby podstawy angielskiego. Obsługa jest intuicyjna, a interfejs jest możliwie prosty. BatON jest bezpłatny, a twórca nie zdecydował się nawet na zastosowanie reklam.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Producentlimitium
Liczba pobrań345
Data aktualizacji21 wrz 2019
Rozmiar pliku2.31 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)