Battery Health ikona

Battery Health5.4

MacOSAkcesoriaInne akcesoriaBattery Health
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Battery Health to niewielki program wyświetlający informacje o akumulatorze naszego Maca oraz monitorujący jego kondycję.

Dzięki Baterry Health sprawdzimy poziom naładowania akumulatora, pojemność aktualną oraz fabryczną, liczbę cykli, wiek, datę produkcji, temperaturę, a także przybliżony czas pracy komputera na pozostałej w akumulatorze energii.

Ponadto z poziomu aplikacji możemy przeczytać kilka użytecznych porad jak dbać o nasz akumulator, aby zachować jego sprawność na dłużej. W preferencjach programu można ustawić opcję wyświetlania stanu naładowania obok jego ikony, dzięki czemu może ona służyć jako zamiennik ikony systemowej. Z tego miejsca ustawimy również uruchamianie wraz ze startem systemu oraz widoczność ikony w Docku.

Program dostępny jest bezpłatnie w pełnej wersji. Opcjonalnie za dodatkową opłatą można odblokować opcję „Power History”, która pozwala monitorować czasy pracy MacBooka na akumulatorze oraz na zasilaczu. Otrzymamy także funkcję powiadomień o krytycznym poziomie naładowania.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFIPLAB
Liczba pobrań285
Data aktualizacji11 maj 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Battery Health ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)