Battery Mode ikona

Battery Mode4.2.0.178

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Battery Mode to niewielka aplikacja, która zastępuje domyślny wskaźnik poziomu naładowania baterii w systemie Windows bardziej rozbudowanym i użytecznym narzędziem.

Po uruchomieniu Battery Mode pojawia się oczywiście w zasobniku systemowym Windows. Klikając na ikonę programu lewym przyciskiem myszy możemy szybko zmienić tryb pracy wybierając spośród czterech domyślnych ustawień, jak również ustawić jasność ekranu. Pod prawym przyciskiem myszy kryją się natomiast pozostałe ustawienia, dzięki którym uzyskamy szczegółowe informacje o baterii, wyłączymy monitor, zdefiniujemy skróty klawiaturowe czy też zmienimy wygląd okna aplikacji.

Battery Mode adresowane jest oczywiście do posiadaczy laptopów, ale z narzędzia można zrobić użytek także na komputerze stacjonarnym. W tym przypadku trzeba mieć jednak na uwadze, że nie wszystkie opcje będą dostępne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z opisywanego narzędzia w celu wyłączenia monitora lub też ustawienia jasności ekranu.

Udostępnij
Battery Mode 4.2.0.178wersja stabilna (32-bit)
Battery Mode 4.2.0.178wersja stabilna (64-bit)
Battery Modewersja portable (32-bit)
Battery Modewersja portable (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań598
Data aktualizacji8 lis 2021
Rozmiar pliku2.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Battery Mode ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)