WindowsArchiwumProgramy archiwalneBattlefield Play4Free

Battlefield Play4Free

zabezpiecz pobieranie

Battlefield Play4Free to sieciowa, militarna strzelanina z perspektywy pierwszej osoby osadzona mocno w realiach współczesnych konfliktów wojennych. Bazując na całej serii gier Batllefield, Heroes czy Bad Company stanowi ona połączenie wszystkich najlepszych cech wspomnianych podtytułów wliczając w to starcia w pojazdach, naturalność prowadzenia rozgrywki czy pojedynki dla 32 graczy jednocześnie.

Gracz staje po jednej ze stron fikcyjnego konfliktu pomiędzy siłami zbrojnymi Federacji Rosyjskiej, a armią Stanów Zjednoczonych. Walki rozgrywają się na zaktualizowanych, klasycznych mapach zaczerpniętych wprost z Battlefield 2, zaś cały arsenał, którym się posługujemy oraz klasy postaci to spuścizna po Bad Company 2. Battlefield Play4Free oferuje za to nowe modele i animacje żołnierzy, nowe dźwięki, muzykę, a także grafikę mogącą bez problemu rywalizować z konsolowymi grami HD.

W grze mamy również do czynienia z rozbudowanym systemem klas postaci. Sami decydujemy jak skonfigurujemy swój profil. Możemy wczuć się w rolę szturmowca - żołnierza zarówno walczącego na pierwszej linii ognia jak i zaopatrzeniowca, medyka - z lekkim uzbrojeniem, ale wspierającego i ratującego drużynę jak i pojedyncze jednostki, inżyniera czyli żołnierza i mechanika w jednym lub zwiadowcę - wojownika, którego głównym zadaniem jest przekazywanie informacji o aktualnej pozycji zajmowanej przez wroga. Ciekawa jest również ścieżka rozwoju postaci, ponieważ wraz z sukcesami na polu bitwy, nasza jednostka zdobywa coraz nowsze umiejętności i zdolności, dzięki którym z czasem może stać się żołnierzem idealnym.

Rozgrywka w Batllefield Play4Free w odróżnieniu od słynnych Heroes-ów jest bardziej poważna, realistyczna, bezwzględna i brutalna co sprawia, że gra ze zwykłego FPS-a przeistacza się w nowoczesny, taktyczny symulator wojenny przepełniony aspektami zbrojnymi.

Uwaga!

Producent zakończył wsparcie dla gry, w związku z tym jej serwery zostały wyłączone.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.98 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań9 926
Data aktualizacji29 lip 2011
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)