iOSGryAkcja i strzelankiBattlelands Royale
Battlelands Royale ikona

Battlelands Royale

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Battlelands Royale to gra mobilna skierowana do miłośników PUBG czy Fortnite. Można ją pobrać za darmo, ale należy liczyć się z obecnością mikropłatności.

Mamy tutaj do czynienia z niemal klasycznym przedstawicielem gatunku battle royale. Przed rozpoczęciem zabawy sami decydujemy, w którym miejscu na mapie chcemy wylądować, a kiedy już to się stanie, będziemy musieli walczyć o przetrwanie. Zaczniemy dosłownie z niczym, dlatego też na początku spróbujemy znaleźć broń oraz dodatkowe przedmioty, dzięki którym zdołamy utrzymać się przy życiu i pokonać innych graczy. Podobnie, jak w Playerunknown’s Battlegrounds, również tutaj arena z czasem ulega pomniejszeniu, więc nie możemy stać w miejscu, licząc że uda nam się trafić przebiegającego wroga.

Battlelands Royale jest produkcją oferującą wyłącznie tryb zabawy wieloosobowej dla 32 użytkowników, którzy początkowo mogą ze sobą współpracować, ale ostatecznie i tak zwycięzca będzie tylko jeden. Każda rozgrywka trwa od trzech do pięciu minut, dzięki czemu grę można uruchomić np. w drodze do szkoły lub pracy. Warto mieć na uwadze fakt, że całość skonstruowano tak, by gracze nie musieli czekać w lobby.

Wraz z postępami w rozgrywce będziemy zdobywać punkty doświadczenia, awansować na kolejne levele i odblokowywać nowe przedmioty. Battlelands Royale pozwoli zagrać niedostępnymi wcześniej postaciami, skorzystać z nowych spadochronów, emotek i skórek, a także zaoferuje możliwość pozyskania lepszych nagród, o ile zdecydujemy się na kupno Battle Passa.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFutureplay
Liczba pobrań415
Data aktualizacji12 lut 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Battlelands Royale ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)