Battleship 88 - Iron Hero 1.21

Strona głównaWindowsGryAkcja i strzelankiBattleship 88 - Iron Hero 1.21
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To morska strzelanina, w której obejmujemy dowództwo na pancerniku wchodzącym w skład floty amerykańskiej prowadzącej działania wojenne na niebezpiecznych wodach Japonii w czasie II Wojny Światowej. Przy pomocy myszy i klawiszy WSAD staramy się tak kierować jednostką, aby ustrzelić jak największą liczbę maszyn przeciwnika przy jednoczesnym umiejętnym wykonywaniu sprytnych manewrów w celu uniknięcia wrogiego ostrzału oraz zderzeń z kamikaze. Z czasem pojawiają się także cięższe jednostki pływające, na które atak przypuszczamy przy użyciu cięższej artylerii (lewy przycisk myszy). Po każdorazowym zestrzeleniu kolejnych 15 maszyn wroga otrzymujemy wsparcie w postaci szwadronu wspomagającego obronę naszego własnego statku. Po ukończeniu wszystkich 25 misji gracza czeka nagroda w postaci ciekawego filmu dołączonego do produkcji.

Minimalne wymagania systemowe: - procesor Pentium III 500MHz - pamięć 256MB RAM - karta graficzna nVidia GeForce 32MB RAM - wolne miejsce na dysku 150MB

Udostępnij
Battleship 88 - Iron Hero 1.21 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
ProducentChris DeLeon
Liczba pobrań6 131
Data aktualizacji21 lis 2008
Rozmiar pliku56.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)