WindowsGryAkcja i strzelankiBattleTanks

BattleTanks0.9.8083

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To zabawna strzelanina, w której wybieramy najbardziej odpowiadający nam pojazd bojowy wraz z jedną z 10 dostępnych map, którym z góry przypisane są odpowiednie tryby rozgrywki: Deathmatch lub Cooperative. Następnie ustalamy liczbę przeciwników i przystępujemy do ich konsekwentnej eliminacji używając przy tym całego dostępnego arsenału broni. Battle Tanks posiada przyjemną ścieżkę dźwiękową oraz oryginalną, animowaną oprawę graficzną co sprawia, że gra jest zabawna i wciągająca. Battle Tanks oferuje również możliwość gry w sieci.

Wymagania systemowe: - procesor klasy Intel Pentium III 1GHz - karta graficzna GeForce2 64MB - pamięć RAM 256MB Uwaga! 1. Battle Tanks dostępny jest również w wersji dla systemu Linux. Więcej informacji na stronie gry. 2. Proponowana gra jest w wersji beta, jednakże w trakcie testów nie natknięto się na nieprawidłowości związane z jej działaniem.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań12 594
Data aktualizacji30 sty 2008
Rozmiar pliku29.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)