WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweBCWipe
BCWipe ikona

BCWipe7.40.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BCWipe to rozbudowane, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do trwałego usuwania wybranych danych, tak aby nie było możliwe ich późniejsze odzyskanie.

Podstawową funkcją programu jest permanentne kasowanie wybranych plików i folderów z dysku twardego. BCWipe integruje się z powłoką systemową Windows, a odpowiednia opcja usuwania dostępna jest z poziomu menu kontekstowego. Operacja trwałego kasowania danych przeprowadzona może być także z poziomu głównego okna programu. Metoda ta jest może mniej wygodna, ale daje za to dostęp do wielu przydatnych opcji konfiguracyjnych - m.in. algorytmu bezpiecznego usuwania.

Ponadto BCWipe pozwala nam trwale oczyścić pustą przestrzeń dysku, aby nie było możliwe odzyskanie danych, które tam kiedyś się znajdowały. Nie zabrakło także opcji usuwania wszelakich informacji o naszej aktywności w systemie i przeglądarce oraz szyfrowania pliku wymiany.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJetico Inc.
Liczba pobrań705
Data aktualizacji22 lis 2023
Rozmiar pliku28.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BCWipe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)