BCWipe ikona

BCWipe7.03.2

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweBCWipe
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BCWipe to rozbudowane, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do trwałego usuwania wybranych danych, tak aby nie było możliwe ich późniejsze odzyskanie.

Podstawową funkcją programu jest permanentne kasowanie wybranych plików i folderów z dysku twardego. BCWipe integruje się z powłoką systemową Windows, a odpowiednia opcja usuwania dostępna jest z poziomu menu kontekstowego. Operacja trwałego kasowania danych przeprowadzona może być także z poziomu głównego okna programu. Metoda ta jest może mniej wygodna, ale daje za to dostęp do wielu przydatnych opcji konfiguracyjnych - m.in. algorytmu bezpiecznego usuwania.

Ponadto BCWipe pozwala nam trwale oczyścić pustą przestrzeń dysku, aby nie było możliwe odzyskanie danych, które tam kiedyś się znajdowały. Nie zabrakło także opcji usuwania wszelakich informacji o naszej aktywności w systemie i przeglądarce oraz szyfrowania pliku wymiany.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJetico Inc.
Liczba pobrań621
Data aktualizacji25 lip 2022
Rozmiar pliku22.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BCWipe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)