WindowsArchiwumProgramy archiwalneBearFlix

BearFlix1.2.2.530

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

BearFlix to klon aplikacji BearShare umożliwiający wyszukiwanie, udostępnianie i pobieranie wideo z sieci BearShare.

Program oferuje stary wygląd graficzny aplikacji BearShare, który przypadł do gustu wielu użytkownikom. Wśród wielu opcji BearFlix znajdziemy między innymi taką funkcję jak wysyłanie wiadomości do innych użytkowników w trakcie wspólnego przesłuchiwania plików muzycznych, a także możliwość łączenia się z tymi, którzy dzielą wspólną pasję dla tego samego wykonawcy. Poza tym na uwagę zasługuje technologia natychmiastowego wyszukiwania zgodnego z sugestią, dzięki której znalezienie nie do końca znanych fraz wpisywanych przez użytkownika jest dużo łatwiejsze.

Ponadto program oferuje odtwarzacz plików multimedialnych oraz możliwość podglądu profili innych użytkowników, ich zdjęć i oferowanych bibliotek wideo.

Ostrzeżenie Pobieranie niektórych plików (programów/filmów/muzyki) za pomocą sieci BearShare oraz korzystanie z nich może być niezgodne z licencją producenta (wytwórni) i/lub polskim prawem!
Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
ProducentMusiclab, LLC
Liczba pobrań52 300
Data aktualizacji12 wrz 2010
Rozmiar pliku2.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)