BearFlix1.2.2.530

WindowsArchiwumProgramy archiwalneBearFlix
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

BearFlix to klon aplikacji BearShare umożliwiający wyszukiwanie, udostępnianie i pobieranie wideo z sieci BearShare.

Program oferuje stary wygląd graficzny aplikacji BearShare, który przypadł do gustu wielu użytkownikom. Wśród wielu opcji BearFlix znajdziemy między innymi taką funkcję jak wysyłanie wiadomości do innych użytkowników w trakcie wspólnego przesłuchiwania plików muzycznych, a także możliwość łączenia się z tymi, którzy dzielą wspólną pasję dla tego samego wykonawcy. Poza tym na uwagę zasługuje technologia natychmiastowego wyszukiwania zgodnego z sugestią, dzięki której znalezienie nie do końca znanych fraz wpisywanych przez użytkownika jest dużo łatwiejsze.

Ponadto program oferuje odtwarzacz plików multimedialnych oraz możliwość podglądu profili innych użytkowników, ich zdjęć i oferowanych bibliotek wideo.

Ostrzeżenie Pobieranie niektórych plików (programów/filmów/muzyki) za pomocą sieci BearShare oraz korzystanie z nich może być niezgodne z licencją producenta (wytwórni) i/lub polskim prawem!
Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Udostępnij
BearFlix 1.2.2.530wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
ProducentMusiclab, LLC
Liczba pobrań52 232
Data aktualizacji12 wrz 2010
Rozmiar pliku2.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)