WindowsArchiwumProgramy archiwalneBeauty Studio
Beauty Studio ikona

Beauty Studio5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Beauty Studio to jedno z najlepszych narzędzi do stylizacji twarzy, fryzury itp., które jako nieliczne na podstawie podanego przez użytkownika opisu swojej sylwetki potrafi zaproponować odpowiadające jej fryzury.

Z pomocą programu dobierzemy dla siebie nową fryzurę, a także sprawdzimy jak będziemy się w niej prezentować. W bazie dostępna jest duża liczba uczesań dla kobiet, jak również mężczyzn. Po odpowiednim wypełnieniu profilu (podaniu informacji na temat m.in. koloru i kształtu oczu, ust, wzrostu itp) Beauty Studio potrafi zasugerować użytkownikowi wskazaną dla niego fryzurę. Wybrane z nich zapisywać można na liście ulubionych, a następnie wydrukować i udać się z projektem na wizytę u fryzjera.

Poza stylizacją fryzury Beauty Studio oferuje również funkcje, pozwalające przygotowywać projekty makijaży. Program dysponuje narzędziami edycyjnymi, które imitują szminkę, maskary, tusze do rzęs itp. Co istotne, narzędzie wyposażone zostało w mechanizm automatycznego wykrywania konturów twarzy, oczu oraz ust. Do dyspozycji użytkownika oddano również zestaw dodatkowych obiektów do wykorzystania, tj. m.in. okulary, kolczyki, nakrycia głowy itp.

Gotowe projekty mogą zostać zapisane, wydrukowane, wysłane poprzez e-mail, a także opublikowane online na łamach serwisów Flickr, Picasa oraz Facebook.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań24 614
Data aktualizacji22 cze 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Beauty Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)