WindowsFirmaProgramy branżoweBeautySalon
BeautySalon ikona

BeautySalon2015.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BeautySalon to wygodne i proste w obsłudze oprogramowanie do zarządzania i wspomagania działań marketingowych gabinetów kosmetycznych, salonów urody, salonów fryzjerskich oraz salonów odnowy biologicznej.

Program pozwala na obsługę jednego lub wielu salonów kosmetycznych, umożliwiając przy tym tworzenie wielu kont pracowników o różnych profilach uprawnień. Z jego pomocą możemy wygodnie zarządzać terminarzem zabiegów, tworzyć rezerwacje dla klientów, a także powiadamiać ich o zbliżających się wizytach lub nowych ofertach salonu za pośrednictwem wiadomości SMS lub/i e-mail.

BeautySalon wyposażony został w moduł odpowiedzialny za wystawianie rachunków za usługi i towary. Umożliwia on również prowadzenie dokumentacji dot. klientów za pomocą rozbudowanego modułu notatek, sprawne wprowadzanie zniżek i rabatów na usługi lub towary, tworzenie ogólnych i szczegółowych raportów oraz łatwe wyszukiwanie i filtrowanie potrzebnych danych.

Dane zgromadzone w bazie programu możemy łatwo wydrukować lub eksportować do formatów TXT, XLS, PDF oraz HTML. Aplikacja wspiera motywy graficzne, pozwalające dostosować jej wygląd i kolorystykę do potrzeb prowadzonej działalności. BeautySalon potrafi pracować na wielu stanowiskach, synchronizując wprowadzane dane z każdego komputera.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.856 ocen
Twoja ocena
ProducentSilverByte
Liczba pobrań3 191
Data aktualizacji12 lis 2015
Rozmiar pliku52.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BeautySalon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)