WindowsGryAkcja i strzelankiBecherov 1.1

Becherov 1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Programiści z firmy Input Wish zafascynowani, zapewne znaną każdemu graczowi grą Grand Theft Auto (GTA) stworzyli swoje własne dzieło, grę Becherov. Czy ich produkcja niesie ze sobą tyle samo grywalności co GTA?

Tuż po uruchomieniu gry naszym oczom ukazuje się mroczne, lecz ładnie wykonane menu. Gracz staje się kierowcą jednej z tutejszych firm przewozowych. Akcja została osadzona w naprawdę wielkim mieście, które żyje swoim własnym życiem. Jeśli będziemy potrzebowali dostać się w krótkim czasie na drugi koniec metropolii, to możemy skorzystać z sieci autostrad, które prowadzą po obrzeżach miasta. Wyraźnie widać podział na dzielnice: centrum, osiedla domków jednorodzinnych, slumsy, czy też doki. Po drodze będziemy mijali banki, szpitale, kina, bary szybkiej obsługi, oraz stacje benzynowe. Na tych ostatnich będziemy musieli, co jakiś czas gościć, gdyż w samochodach kończy się paliwo! Gdy będziemy jeździć mało uważnie i zniszczymy nasz pojazd, to konieczna będzie wizyta w warsztacie samochodowym, w którym za drobną opłatą zreperujemy samochód. Ogólnie Becherov składa się z 28 misji. Przed każdą z nich pojawia się informacja, co należy wykonać - przeważnie chodzi o dojechanie z punktu A do punktu B. Będziemy musieli, np. odebrać z doków przesyłkę i dostarczyć ją w nienaruszonym stanie do zleceniodawcy; śledzić samochód konkurencji i odebrać im klienta, czy po prostu przejeżdżając przez szereg poustawianych na ulicach punktów dojechać w wyznaczone miejsce, mieszcząc się w limicie czasowym. Za poprawne wykonanie misji dostaniemy pieniądze, które możemy wykorzystać m.in. na zakup paliwa, czy wizytę w warsztacie. Odnośnie samego miasta, warto jeszcze wspomnieć o zmiennych porach doby (dzień / noc) oraz warunkach atmosferycznych (padający śnieg, ładna pogoda). Na ulicach spotkamy takie pojazdy jak Ford Mustang, BMW 7, VW Golf, czy Ford Transit. Niekiedy ruch na drodze jest bardzo duży, a samochody bardzo często zajeżdżają nam drogę. Na poboczach spotkamy pieszych, których czasem może być nawet kilkadziesiąt w jednej chwili na ekranie. Za zabicie przechodnia dostajemy punkty ujemne oraz niszczymy samochód. Tak więc podróżując po mieście naprawdę musimy być ostrożni. Gracz do wyboru ma dwie kamery: pierwszą zapewne znają wszyscy fani GTA - jest to widok z góry. Druga kamera jest zza pojazdu i to właśnie ona może nam pokazać wysiłek jaki twórcy Becherov włożyli w stworzenie wirtualnej metropolii. Korzystanie z tej drugiej kamery na początku może się nie spodobać, gdyż podczas skrętu kamera wychyla się o kilka stopni dalej, co niekiedy potrafi zdezorientować Gracza. Na szczęście bardzo szybko można się przyzwyczaić do takiego rozwiązania. Oprawa audio-wizualna jak na pozycję freeware została bardzo starannie wykonana. Polecam! Autorem opisu jest Roki z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
ProducentInput Wish
Liczba pobrań45 303
Data aktualizacji17 gru 2004
Rozmiar pliku6.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)