WindowsGryZręcznościoweBeetle Bomp

Beetle Bomp

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Beetle Bomp to sympatyczna i prosta w zasadach zręcznościówka z aspektem logicznym w tle. Tytuł bazuje na znanej i uwielbianej przez miliony graczy na całym świecie - legendarnej Zumie.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich przemierzających przez spiralne labirynty kolorowych... biedronek. W tym celu posługujemy się specjalnym działkiem wystrzeliwującym owady i umieszczającym je w miejscu, które wskażemy. Wraz z trwaniem rozgrywki konsekwentnie skracamy łańcuchy robaków nie pozwalając im tym samym na dotarcie do wyjścia i opuszczenie planszy.

Najważniejszą zasadą w naszym działaniu jest to, by tworzone ciągi biedronek były tego samego koloru. Jeśli uda nam się ustawić je obok siebie w ilości co najmniej trzech, wtedy znikają. Jeśli zaś wytworzy się dłuższy ich ciąg wówczas nagradzani jesteśmy dodatkowymi profitami. Z czasem kolorów biedronek przybywa przez co gra staje się coraz trudniejsza, ale również bardziej wciągająca.

Do wyboru mamy dwa tryby gry. Są one bardzo zbliżone poziomem trudności, ale różnią się nieco od siebie. W pierwszym za wyeliminowanie większej ilości owadów otrzymujemy premię w postaci latających diamentów, które należy jak najszybciej wyłapać, by myśleć o zakończeniu układu. Jest on dodatkowo wzbogacony ciekawą historyjką obrazkową odzwierciedlającą fabułę gry. W drugim sprawa wydaje się nieco prostsza, gdyż po udanym strzale nic nam nie lata przed oczami, ale za to szybciej napotykamy na bardziej skomplikowane plansze.

W prezentowanej pozycji oprócz elementów zręcznościowych pojawiają się również logiczne. Grając w Beetle Bomp niejednokrotnie przyjdzie nieźle pogłówkować. Dodatkowo szereg strategicznych decyzji trzeba będzie podejmować w ułamku sekundy. Refleks i umiejętność szybkiego wyboru właściwego rozwiązania są bez wątpienia kluczem do sukcesu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań3 005
Data aktualizacji15 cze 2012
Rozmiar pliku11.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)