WindowsNarzędziaInne narzędziaBEETmobile Hotspot
BEETmobile Hotspot ikona

BEETmobile Hotspot1.0.21.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BEETmobile Hotspot to program, z pomocą którego udostępnimy bezprzewodowo nasze połączenie internetowe dla innych komputerów, smartfonów czy tabletów wyposażonych w kartę WiFi.

Program ten jest prosty w obsłudze, posiada estetyczny interfejs graficzny i daje możliwość utworzenia punktu dostępowego do Internetu na dowolnym komputerze wyposażonym w bezprzewodową kartą sieciową i pracującym pod kontrolą Windowsa 7/8. Umożliwia on tworzenie tzw. hotspotów, za pośrednictwem których każde urządzenie z modułem WiFi znajdujące się w zasięgu będzie mogło nawiązać połączenie z Internetem. BEETmobile Hotspot potrafi obsługiwać dowolną ilość urządzeń, daje możliwość zabezpieczania punktu dostępowego hasłem i wspiera standard WPA 2 PSK. Ponadto narzędzie może być uruchamiane wraz z systemem operacyjnym i oferuje funkcje automatycznej dezaktywacji hotspota po upływie wyznaczonego czasu.

Aplikacja BEETmobile Hotspot rozwijana jest aktualnie dla systemów Windows i Mac OS oraz platformy Android.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentBEETmobile
Liczba pobrań26 939
Data aktualizacji20 wrz 2013
Rozmiar pliku2.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BEETmobile Hotspot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)