BenchMe ikona

BenchMeBuild 906

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaBenchMe
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

BenchMe to wyjątkowo prosty w obsłudze benchmark dysków, pozwalający przetestować prędkość odczytu danych z nośników SSD, HDD, ale także pamięci przenośnych oraz kart pamięci. Wyświetlane są również informacje, czy dane nośnik obsługuje wybrane technologie kontroli, w tym S.M.A.R.T.

Testowanie rozpocząć należy od wskazania na liście nośnika, który ma zostać poddany badaniu. Wyświetlane są tu zarówno wszystkie partycje komputera (włącznie z nazwami woluminów, co nie jest oczywiste w tego typu oprogramowaniu) oraz podłączone do komputera nośniki przenośne.

Po wybraniu odpowiedniego dysku wystarczy już tylko przycisnąć duży przycisk Start. Rozpocznie się test prędkości odczytu danych, na bieżąco wyświetlający wyniki na wykresie. Zaznaczana jest również minimalna i maksymalna osiągnięta wartość. W przypadku dysków SSD cały test nie trwa dłużej niż kilkanaście-kilkadziesiąt sekund.

Program sprawdzi się zatem świetnie głównie w sytuacjach, kiedy szybko chcemy sprawdzić osiągi odczytu dysku.

Udostępnij
BenchMe Build 906wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentReclaiMe
Liczba pobrań717
Data aktualizacji4 cze 2017
Rozmiar pliku0.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BenchMe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)