AndroidGryPlatformoweBenji Bananas Adventures
Benji Bananas Adventures ikona

Benji Bananas Adventures1.20

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Benji Bananas Adventures to kontynuacja dobrze przyjętej gry zręcznościowej. Wcielamy się w niej w radosną małpkę, a naszym zadaniem w zależności od misji jest albo zebranie jak największej ilości bananów albo pokonanie określonej odległości.

W grę wprowadza nas samouczek wbudowany w pierwsze poziomy. Benji Bananas Adventures składa się z ponad 100 misji. Aby nie znudziły się nam zbyt szybko, autorzy co pewien czas modyfikują lekko zadanie główne. Niezależnie od tego zabawa i tak będzie polegała na sprawnym skakaniu za pomocą lian.

Na mniej cierpliwych czekają mikropłatności, niestety w późniejszych etapach gry rozgrywka zbyt mono wymusza ich użycie. Nie są jednak obowiązkowe. Lekko zawodzi oprawa graficzna. Niewiele zmieniła się od czasów pierwszej części. Potrafi razić zbyt małymi teksturami, zwłaszcza na tabletach. Muzyka dobrze podkreśla charakter rozgrywki, jest jednak zbyt mało różnorodna.

Gra powinna spodobać się nie tylko fanom części pierwszej, ale też każdemu miłośnikowi zręcznościówek. Model sterowania idealnie pasuje do urządzeń z ekranem dotykowym, a sam pomysł na rozgrywkę jest prosty i wciągający.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFingersoft
Liczba pobrań530
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Benji Bananas Adventures ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)