BeSt ikona

BeSt4.8

WindowsArchiwumProgramy archiwalneBeSt
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BeSt to przeglądarka internetowa stworzona na zlecenie Fundacji Dzieci Niczyje z myślą o najmłodszych użytkownikach Internetu. Zapewnia ona dzieciom dostęp do odpowiednich dla nich treści, a rodzicom z kolei pozwala śledzić poczynania pociechy i monitorować odwiedzane przez nie strony internetowe.

Aplikacja działa w oparciu o katalog bezpiecznych stron Sieciakowy BeSt i umożliwia dzieciom dostęp jedynie do znajdujących się w nim witryn internetowych. Próby otworzenia w przeglądarce lokalizacji spoza wspomnianego katalogu są automatycznie blokowane. BeSt pozwala najmłodszym na korzystanie ze stron internetowych z 8 katalogów tematycznych (gry i rozrywka, książka i prasa, film i muzyka, edukacja, kultura, sport i turystyka, czas wolny, zwierzęta), które zostały także podzielone według wieku użytkownika - 3+, 6+ i 9+ lat.

Przeglądarka BeSt pozwala opcjonalnie ograniczyć możliwość korzystania z innych aplikacji podczas przeglądania Internetu, zablokować pobieranie plików oraz monitorować strony zablokowane i przeglądane przez dzieci. Nie zabrakło również funkcji ograniczającej nieautoryzowane zamknięcie aplikacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducentPlikCenter
Liczba pobrań2 022
Data aktualizacji18 paź 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BeSt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)