Beta 12 Firefoksa 4 ostatnim wydaniem testowym przed RC

Beta 12 Firefoksa 4 ostatnim wydaniem testowym przed RC

25.02.2011 15:39

Mozilla oficjalnie potwierdziła, że beta 12 Firefoksa 4 będzie ostatnią wersją testową przed ukazaniem się RC przeglądarki.

Wersja beta 12, której wydanie zaplanowano na początek przyszłego tygodnia, zakończy wydania rozwojowe Firefoksa 4, poinformował Christian Legnitto z Mozilli. Ta wiadomość została rozesłana za pośrednictwem listy mailingowej dla deweloperów. Legnitto zapewnił, że dostępne w nocnych wydaniach wersje 4.0b13pre Firefoksa 4 nie świadczą, że Mozilla chce wydać jeszcze betę 13 swojej przeglądarki. Pracownicy fundacji informowali wcześniej, że jeśli nie uda się wyeliminować wszystkich błędów w 12 becie Firefoksa, przewidywana jest jeszcze jedna. Na szczęście nie będzie takiej potrzeby.

Firefox 4 beta 12 ukaże się najprawdopodobniej w najbliższy poniedziałek, z tygodniowym opóźnieniem. Po tym wydaniu zostanie udostępniona wersja RC przeglądarki. Można spodziewać się, że z finalnego wydania Firefoksa 4 będziemy mogli skorzystać już w połowie marca, oczywiście pod warunkiem, że w międzyczasie nie pojawią się kolejne opóźnienia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (203)