bECJPHgB

Bethesda Launcher1.68

Strona głównaWindowsGryNarzędziaBethesda Launcher
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja służąca do zarządzania i kupowania gier wyprodukowanych przez Bethesda Software. To odpowiednik popularnych aplikacji takich jak Steam,Origin czy Uplay. Za pomocą Bethesda Launcher uruchomimy takie hity jak Fallout 76, RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood i DOOM Eternal!

bECJPHgD

Wszystkie gry studia Bethesda w jednym miejscu! Ta idea przyświecała autorom aplikacji. Na modłę innych, podobnych w aplikacji dodamy odpowiednie tytuły, nawet te zakupione na innych platformach! Wystarczy że będą miały kod Bethesda.net. Z poziomu aplikacji pobierzemy zakupioną grę, wprowadzimy modyfikacje (tu prym wiodą gry Fallout 76 i Skyrim), dodamy grę do biblioteki. Znajdziemy tam takie perełki jak pierwszy czy drugi DOOM!

W bibliotece znajdziemy też darmowe tytuły takie jak Quake Chammpions, Fallout Shelter czy legendarny już Elder Srolls II: Daggerfall!

Aplikacja jest w języku polskim i wymaga założenia konta na stronie Bethesda.net

Udostępnij
Bethesda Launcher 1.68wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań240
Data aktualizacji8 wrz 2021
Rozmiar pliku8.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECJPHhz