Between - Private Couples App ikona

Between - Private Couples App5.10.02

AndroidKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne komunikatoryBetween - Private Couples App
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Between Private Couples App to komunikator dla par, który pozwala nie tylko rozmawiać, ale także dzielić się ważnymi sprawami z życia dwojga.

Trzeba przyznać, że pomysł stojący za aplikacją Between jest co najmniej zaskakujący. Osoby żyjące w związku mogą przecież korzystać z mnóstwa innych komunikatorów, jak WhatsApp lub Facebook Messenger, nie mówiąc już o SMS-ach. Okazało się jednak, że do aplikacji dla par służącej do komunikacji można podejść w sposób świeży i niebanalny.

Aplikacja Between pozwala wymieniać wiadomości tekstowe, a konwersacje można ozdobić uroczymi naklejkami. Ponadto, w aplikacji można tworzyć albumy ze zdjęciami (widoczne, rzecz jasna, tylko dla dwojga) z różnych ważnych dla pary momentów, a także krótkie notatki z przypomnieniami o ważnych sprawach, np. o zakupach. Between ma też kalendarz, który pozwala dzielić się informacjami o planach i spotkaniach, a także wpisywać własne, np. z godziną randki. Co ciekawe, w aplikacji wyświetla się informacja o prognozie pogody dla lokalizacji, w której aktualnie przebywa każdy z uczestników konwersacji. Detal, ale dość istotny, bo pozwala sprawdzić, jaka aura towarzyszy ukochanej osobie.

Program Between można chronić przed dostępem osób nieupoważnionych, blokując informacje hasłem. Aplikacja pozwala też personalizować jej wygląd, a to za sprawą tapet, które można ustawić jako tło konwersacji.

Aby korzystać z aplikacji, należy założyć konto w usłudze Between (używając adresu e-mail lub konta na Facebooku), a także podać numer telefonu. Uprzedzamy więc tych, którzy dbają o prywatność w e-świecie, ze ten program może wywołać Wasze zaniepokojenie uprawnieniami, o nadanie których prosi.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentVCNC
Liczba pobrań124
Data aktualizacji7 mar 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Between - Private Couples App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)