WindowsGryPrzygodoweBewilder House

Bewilder House

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bewilder House to darmowa propozycja dla tych graczy, którzy nie boją się ruszać głową, a przy tym wszystkim są także w stanie sprostać niezłym dreszczykom emocji. Ta bezpłatna produkcja jest przygodówką o mrocznym zabarwieniu. Chociaż akcja toczy się w opuszczonym parku rozrywki, nie będziemy niefrasobliwie zażywać tu uciech. Musimy z niego uciec, uważając na grasującego w nim szalonego klauna.

Świat obserwujemy oczami uwięzionej wśród kolorowych ścian, dorosłej osoby, której najwyraźniej dzieci zgotowały taki los. Sprawy wyjaśnią się jednak dużo później. Główny cel zabawy to wydostanie się z danej części parku zaprojektowanego tak, aby na każdym kroku mylić. Orientację w terenie ułatwiają specjalne podręczne mapy, dzielące pomieszczenia na kwadraciki. Musimy dotrzeć do oznaczonego na zielono.

Do każdego wyzwania dostajemy osobny komputerek z mapką. Już od samego początku nie jest łatwo. Pomimo faktu, że uwzględniono charakterystyczne punkty, pozwalające dojść do tego, gdzie się bohater znajduje, system kurtyn odcina dostęp do pokojów. Są też dezorientujące karuzele. Zaraz potem zaś gra nakazuje dobrze się rozglądać, wprowadzając do zabawy wspomnianego klauna... Można się przestraszyć.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMinoteam
Liczba pobrań575
Data aktualizacji15 mar 2016
Rozmiar pliku123.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)