AndroidMultimediaInne programy multimedialneBeyondPod Podcast Manager
BeyondPod Podcast Manager ikona

BeyondPod Podcast Manager

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rozbudowane narzędzie dla miłośników podcastów. Dzięki swojej konstrukcji sprawdza się zarówno w prostych zastosowaniach, gdy mamy potrzebę jedynie przesłuchania ostatnich odcinków, jak i przy bardziej zaawansowanych operacjach, tworzeniu playlist ip.

Pierwszą i główną zaletą BeyondPod Podcast Manager jest dostęp do sporej bazy podcastów. Podzielono je na kilkanaście kategorii w tym regionalne. Jeżeli znamy nazwę audycji, wystarczy skorzystać z klasycznej wyszukiwarki, Bez problemu odnajdziemy tam większość rodzimych produkcji. Gdyby jednak czegoś brakowało możemy ręcznie dodać link, albo importować odpowiedni plik.

Równie rozbudowane są opcje subskrypcji. Możemy szczegółowo określić ile odcinków będzie pobieranych do pamięci urządzenia, w jakich sytuacjach i kiedy zostaną automatycznie skasowane. Domyślne ustawienia wydają się być optymalne dla standardowych użytkowników. Dzięki temu nie ma potrzeby ich edycji i grzebania w opcjach, chyba że chcemy dopasować je pod swoje potrzeby.

Podczas słuchania mamy możliwość ustawienia drzemki, a w wersji premium także zmiany szybkości odtwarzania. Po jej odblokowaniu otrzymujemy również wsparcie dla Chromecasta. BeyondPod Podcast Manager posiada bardzo przydatny widget, który pozwala na sprawne korzystanie z poziomu ekranu głównego. Wersja darmowa powinna sprawdzić się w większości zastosowań. Jeżeli nam się spodoba i zechcemy więcej, wystarczy zakupić klucz premium.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań101
Data aktualizacji22 sty 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (shareware)
BeyondPod Podcast Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)