Biedronka: jak korzystać z "shakeomatu"?

Biedronka: jak skorzystać z Shakeomatu?
Biedronka: jak skorzystać z Shakeomatu?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Krzysztof Fiedor
Krzysztof Fiedor

18.07.2022 11:51, aktual.: 18.07.2022 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shakeomat w aplikacji Biedronka to nowa funkcja, która umożliwia otrzymanie indywidualnego rabatu na wybrany produkt. Wystarczy potrząsnąć telefonem aby jednodniowa promocja zawitała na nasz smartfon.

Nowa wersja aplikacji Biedronka została wyposażona w ciekawy mechanizm na zdobywanie codziennie indywidualnych promocji na wybrane produkty z asortymentu popularnego dyskontu. Nowinka technologiczna nazywa się Shakeomat, oto poradnik, jak z niego korzystać.

Biedronka: jak korzystać z "shakeomatu"?

Uruchamiamy aplikację Biedronka na telefonie. Na głównym ekranie zobaczymy zaproszenie do skorzystania z Shakeomatu. Po kliknięciu w zaproszenie zostaniemy przeniesieni na kolejny ekran, gdzie pojawi się krótka instrukcja: Wstrząśnij ofertę dnia! Potrząśnij i odbierz dzisiejszą dedykowaną superofertę!

Biedronka: ekran główny aplikacji
Biedronka: krótka instrukcja Shakeomatu

Teraz wystarczy potrząsnąć naszym telefonem, a aplikacja poinformuje nas o indywidualnej obniżce cenowej na wybrany produkt. Oferta jest ważna do końca bieżącego dnia. Z Shakeomatu w aplikacji Biedronka możemy korzystać codziennie i każdego dnia możemy liczyć na unikatowy rabat na wylosowany produkt.

Biedronka: wytrzęsiona jednodniowa promocja
Biedronka: promocja z Shakeomatu jest aktywna do końca dnia

Aplikacja Biedronka w nowej odsłonie zyskuje na popularności, można w niej zarejestrować kartę Moja Biedronka, sprawdzić historię zakupów czy też aktualne promocje. Program jest czytelny i łatwy w obsłudze.

Krzysztof Fiedor, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (62)