Biedronka: jak sprawdzić historię zakupów w aplikacji?

Biedronka: jak sprawdzić historię zakupów w aplikacji?

Biedronka: jak sprawdzić historię zakupów?
Biedronka: jak sprawdzić historię zakupów?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Krzysztof Fiedor
Krzysztof Fiedor
02.06.2022 12:21

Historia zakupów w aplikacji Biedronka to jedna z nowości wprowadzona w ostatniej aktualizacji. Warto wiedzieć, gdzie w programie znajdziemy cyfrowe wersje paragonów.

Nowa wersja aplikacji Biedronka wprowadziła kilka usprawnień, które powinny ucieszyć częstych klientów popularnej sieci dyskontów. Jednym z takich usprawnień jest możliwość śledzenia historii zakupów. I nie ogranicza się ona tylko do daty i kwoty zakupów. W nowej wersji można sprawdzić, co dokładnie znajdowało się na poszczególnych paragonach.

Biedronka: jak sprawdzić historię zakupów?

Po uruchomieniu aplikacji, kiedy już przypniemy kartę Moja Biedronka, zyskamy dostęp do historii zakupów zarejestrowanych przy pomocy karty. Na ekranie głównym odnajdujemy przycisk Transakcje.

Biedronka: ekran główny aplikacji
Biedronka: lista zarejestrowanych zakupów

Po kliknięciu pojawi się lista zarejestrowanych zakupów w podziale na poszczególne paragony. Jeśli chcemy sprawdzić, co dokładnie kupiliśmy w konkretnym dniu, wystarczy kliknąć wybrany, zarejestrowany zakup.

Biedronka: cyfrowy paragon
Biedronka: cyfrowy paragon i widoczne rabaty

Po wejściu w dany rekord zakupowy pojawi się lista produktów, które znalazły się na paragonie, będą tu też zarejestrowane naliczone rabaty. To cyfrowy odpowiednik tradycyjnego paragonu.

Nie musisz już robić kopii paragonów w postaci zdjęć. Teraz zarejestrujesz swoje zakupy w aplikacji Biedronka, wystarczy tylko przy kasie zeskanować kod karty Moja Biedronka lub jeszcze prościej - podać numer telefonu, na który zarejestrowana jest aplikacja.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)