AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneBieszczady i MRB Karpaty Wschodnie
Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie ikona

Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie1.5.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie to aplikacja na urządzenia z systemem operacyjnym Android skierowana do osób, które zamierzają odwiedzić polskie, słowackie i ukraińskie Bieszczady.

Producenci opisywanego narzędzia z pewnością zadbali o komfort turystów, umieszczając w bazie danych szczegółowe informacje na temat atrakcji, jakie czekają na wszystkich odwiedzających Bieszczadzki Park Narodowy, Użański Park Narodowy oraz Park Narodowy Połoniny. Każda z nich została starannie opisana i opatrzona profesjonalną fotografią.

W trakcie wycieczki po terenach Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery Karpaty Wschodnie będziemy mogli zwiedzić rozmaite trasy oraz szlaki, które znajdują się w bazie programu. Poznamy szczegóły na temat znajdujących się tam zabytków, rezerwatów przyrody czy śladów dawnego osadnictwa.

Co istotne, aplikacja nie wymaga stałego połączenia z internetem. Wystarczy pobrać odpowiednie dane wcześniej (np. w hotelu), a podczas wycieczki aktywować jedynie funkcję GPS. Program działa nie tylko w polskiej, ale także angielskiej i słowackiej wersji językowej, co skutecznie powinno zachęcić turystów spoza naszego kraju do wycieczki w Bieszczady.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań178
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)