WindowsGrySymulatoryBig Farm

Big Farm

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Przeglądarkowa odsłona popularnego symulatora farmy, w którym nasze zadanie polega na stawianiu nowych budynków, hodowaniu zwierząt, uprawie roślin i sprzedawaniu plonów celem zarobienia jak największej sumy pieniędzy.

Relaks na wirtualnej farmie

Podczas rozgrywki ukazanej z perspektywy rzutu izometrycznego wcielamy się w postać, która odziedziczyła gospodarstwo rolne po zmarłym wujku. Będziemy musieli zrobić wszystko, by je odbudować, wykonując powierzone nam zadania. Big Farm Mobile Harvest nie jest oczywiście wymagającą produkcją, ale tytułem skierowanym do niedzielnych odbiorców, toteż charakteryzuje się nieskomplikowanymi zasadami, niskim poziomem trudności i intuicyjnym sterowaniem.

Big Farm Mobile Harvest pozwala na rozgrywkę w trybie single player, ale twórcy kładą nacisk na aspekt społecznościowy, dzięki któremu możemy nawiązać kontakt z innymi farmerami z całego świata, otrzymując od nich liczne wskazówki lub samemu udzielając wsparcia użytkownikom stawiającym pierwsze kroki na terenie swojego gospodarstwa rolnego.

Free-to-play

Warto wspomnieć, że Big Farm Mobile Harvest jest grą darmową, ale twórcy zaimplementowali system mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze kupimy przedmioty, dzięki którym szybciej rozbudujemy swoją farmę.

Najważniejsze cechy:

  • symulator farmy dla niedzielnych graczy
  • możliwość uprawy roślin, hodowania zwierząt i nie tylko
  • sprzedawaj plony, by zarobić jak najwięcej pieniędzy
  • sterowanie jednym palcem
  • za darmo, ale z mikropłatnościami
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań282
Data aktualizacji17 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)