bEhAeIzV
BIG Notifications ikona

BIG Notifications1.3.6

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BIG Notifications to aplikacja stworzona z myślą o osobach starszych i niedowidzących. Pozwala powiększyć komunikaty wyświetlane w pasku powiadomień jak i same powiadomienia.

bEhAeIzX

Przy pierwszym uruchomieniu BIG Notifications poinformuje nas co należy zrobić aby aktywować działanie programu, dodatkowo przeniesie nas do odpowiedniej części ustawień. Po wyrażeniu zgody na dostęp do naszych powiadomień, możemy skorzystać z ustawień automatycznych bądź też przejść do ich modyfikacji.

Część z ustawień jest dostępna dopiero po dokonaniu dodatkowej opłaty. Wśród opcji premium znajdziemy: zmianę wielkości czcionki, ochronę ustawień za pomocą hasła, czy też czasową blokadę powiadomień aplikacji. Powiadomienia mogą działać w dwóch trybach: automatycznie, w formie dymków pojawiających się na ekranie, bądź też jedynie w panelu powiadomień. Tam też mamy przycisk, który powiększy już dostępne informacje, wraz z przyciskami akcji.

BIG Notifications może ułatwić życie osobom, dla których standardowy interfejs w systemie jest zbyt mały, a przez to nieczytelny. Dzięki tej aplikacje ważne informacji jakimi są powiadomienia zostaną dostosowane do ich potrzeb. Program w podstawowej wersji dostępny jest za darmo.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBIG Launcher
Liczba pobrań85
Data aktualizacji2 gru 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
BIG Notifications ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhAeIAC
bEhAeIAT