WindowsGryLogiczne i karcianeBig Solitaires 3D

Big Solitaires 3D1.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Różnorakie pasjanse są standardowo instalowanymi przez komputerowców grami, bo kiedy się nudzą, taka rozrywka umysłowa zawsze jest na czasie. Wydawałoby się, że niewiele można w nurcie takich karcianek zmienić, a jednak pójście w lekki trójwymiar oraz inny rzut na akcję potrafi miło zaskoczyć. Dowodem tego jest bezpłatny projekt Big Solitaires 3D, korzystający z akceleracji graficznej. Oferuje wiele wariantów rozgrywki.

W sumie jest ich tutaj kilkadziesiąt, w tym przetasowania na zasadach Canfield, Golf, Doubles, Klondike, Spider czy Freecell. Do każdej można podejrzeć zasady, dosyć szczegółowo rozpisane, aby nie było wątpliwości, jak rozkładać trzeba karty. Każdej wygenerowanej partii system przypisuje numer, więc w przyszłości możliwy jest szybki powrót do układu, który kiedyś sprawiał kłopoty i nie został ostatecznie rozwiązany.

Oczywiście da się zmieniać tło stołu czy wygląd kart z talii. Gra prowadzi również w miarę szczegółowe statystyki zabawy. Pomimo korzystania z trójwymiarowego silnika, propozycja działa sprawnie nawet na bardzo starych konfiguracjach sprzętowych. To jeden ze schludniej i bardziej szczegółowo wykonanych komputerowych pasjansów. Warto przekonać się, że tytuły typu Solitaire nie muszą trzymać się archaicznej oprawy.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Producentfjcladellas
Liczba pobrań3 518
Data aktualizacji24 gru 2015
Rozmiar pliku6.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)