BiglyBT ikona

BiglyBT3.0.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

BiglyBT to bazująca na Azureusie, darmowa aplikacja kliencka sieci BitTorrent, służąca do pobierania danych z Internetu w modelu P2P.

Podobnie jak alternatywne rozwiązania tego typu BiglyBT umożliwia pobieranie jednocześnie wielu plików, których rozmiar może być niemal nieograniczony. Oferowane funkcje pozwalają użytkownikowi na kolejkowanie danych do pobrania, wstrzymywanie/wznawianie pobierania w dowolnym momencie, a także limitowanie transferu przychodzącego/wychodzącego. Nie zabrakło także narzędzia do podglądu pobieranych wraz z danym plikiem torrent danych czy bardzo wygodnej, wbudowanej wyszukiwarki torrentów.

BiglyBT stworzony został w języku Java co zapewnia wieloplatformowość programu. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest brak jakichkolwiek wbudowanych komponentów reklamowych.

Udostępnij
BiglyBT 3.0.0.0wersja stabilna (32-bit)
BiglyBT 3.0.0.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Liczba pobrań1 334
Data aktualizacji18 mar 2022
Rozmiar pliku12.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BiglyBT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)