WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówBiglyBT
BiglyBT ikona

BiglyBT3.3.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

BiglyBT to bazująca na Azureusie, darmowa aplikacja kliencka sieci BitTorrent, służąca do pobierania danych z Internetu w modelu P2P.

Podobnie jak alternatywne rozwiązania tego typu BiglyBT umożliwia pobieranie jednocześnie wielu plików, których rozmiar może być niemal nieograniczony. Oferowane funkcje pozwalają użytkownikowi na kolejkowanie danych do pobrania, wstrzymywanie/wznawianie pobierania w dowolnym momencie, a także limitowanie transferu przychodzącego/wychodzącego. Nie zabrakło także narzędzia do podglądu pobieranych wraz z danym plikiem torrent danych czy bardzo wygodnej, wbudowanej wyszukiwarki torrentów.

BiglyBT stworzony został w języku Java co zapewnia wieloplatformowość programu. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest brak jakichkolwiek wbudowanych komponentów reklamowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 609
Data aktualizacji1 lut 2023
Rozmiar pliku12.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BiglyBT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)