bETAFqMl
Bike Gears Free - Bike Gear Calculator free, Cycling Gear Calculator Free ikona

Bike Gears Free - Bike Gear Calculator free, Cycling Gear Calculator Free

Strona głównaiOSZdrowie i aktywnośćAplikacje dla biegaczy i rowerzystówBike Gears Free - Bike Gear Calculator free, Cycling Gear Calculator Free
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bike Gears Free to aplikacja, dzięki której można podrasować parametry techniczne roweru (np. wybierając odpowiednie zębatki), co sprawi, że poprawimy prędkość jazdy.

bETAFqMn

Każdy zapalony rowerzysta wie, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie wszystkich części w rowerze, ich konserwacja, wymiany... Także samodzielne dokładanie części, a wcześniej ich wyszukiwanie i wybór to zajęcie dostarczające dużo frajdy, ale też odpowiedzialne. W końcu jazda na rowerze z dużą prędkością wymaga, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

W tym zadaniu może pomóc aplikacja Bike Gears, przeznaczona na iPhone'y oraz iPady. Znajdziemy w niej informacje m.in. o ponad 200 rodzajach kół rowerowych, informacje o kołach zębatych i przerzutkach. Wszystko to możemy dopasować tak, aby uzyskać informacje o prędkości, którą pozwolą osiągać części roweru o określonych parametrach. Aplikacja poinformuje też, jaki dystans pokonamy na jednym obrocie wybranej opony. To wszystko sprawia, że Bike Gears Free można określić mianem aplikacji do tuningowania rowerów.

Szczegółowe informacje o możliwościach aplikacji Bike Gear Free są dostępne na tej stronie internetowej.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań105
Data aktualizacji3 mar 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Bike Gears Free - Bike Gear Calculator free, Cycling Gear Calculator Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETAFqMx
Komentarze (0)
bETAFqNj