WindowsDomInne programy dla domubike4win

bike4win5.04.005

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

bike4win to bezpłatna aplikacja do prowadzenia dziennika rowerzysty i dokumentowania każdej odbytej wycieczki rowerowej.

Program charakteryzuje się małymi rozmiarami oraz sporą, jak na tego typu narzędzie, funkcjonalnością. Pozwala on gromadzić wiele informacji i parametrów przejechanych tras, a także wzbogacać każdy z wpisów zdjęciem (a konkretnie odniesieniem do niego na dysku lokalnym). Poza danymi obowiązkowymi podczas dodawania do bazy, tj. daty, dystansu i spisu miejsc, bike4win gromadzi także wiele dodatkowych parametrów uwzględnianych później przy sporządzaniu statystyk. Wśród nich znalazł się m.in. czas jazdy, średnia i maksymalna prędkość oraz kadencja. Dodatkowo aplikacja daje możliwość deklaracji więcej niż jednego roweru, katalogowania tras w kategorie, redagowanie opisów w wycieczek i definiowania rodzaju nawierzchni, po której się poruszaliśmy.

Silną stroną programu bike4win jest system filtrowania, znacząco ułatwiający wyszukiwanie oraz poruszanie się po zgromadzonej bazie w przypadku gdy jest ona prowadzona od jakiegoś czasu i rozbudowana.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentkawoN
Liczba pobrań2 491
Data aktualizacji8 lis 2011
Rozmiar pliku4.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)