Bilety na finał IEM 2016 już w sprzedaży, najpełniejszy pakiet kosztuje 4 tysiące

Bilety na finał IEM 2016 już w sprzedaży, najpełniejszy pakiet kosztuje 4 tysiące18.01.2016 16:00
Bilety na finał IEM 2016 już w sprzedaży, najpełniejszy pakiet kosztuje 4 tysiące

W tym roku finał Intel Extreme Masters w Katowicach odbędzie się szybciej, niż było to poprzednio i IEM 2016 w Spodku przywita fanów gier, eSportu oraz elektroniki już nie w połowie, lecz na samym początku marca. Ci wszyscy, którzy zaraz po potwierdzeniu imprezy w dniach 4-6 marca zaczęli się do niej mentalnie przygotowywać i wstępnie może nawet pakować, od dzisiaj mogą wreszcie zaklepać sobie bezstresowe wejście, czyli po prostu kupić bilet. Kolejki do bezpłatnego wstępu będą pewnie super długie.

350171535031625665

Tradycyjnie jest kilka opcji. Bilet jednodniowy, upoważniający do wejścia na obiekt we wskazanym dniu, to wydatek rzędu 60 złotych. Karnet trzydniowy to już koszt 150 złotych. Do tego dochodzi opcja PREMIUM za 500 złotych, obejmująca bilet na trzy dni, gwarancję miejsca siedzącego w wybranej strefie PREMIUM, a więc CS:GO, League of Legends lub StarCraft II plus zestaw gadżetów. Dla osób mających za dużo pieniędzy przewidziano też bilety God Mode. W cenie 4 tysięcy złotych dostajemy tu oczywiście pełną wejściówkę na wszystkie dni, miejsca siedzące we wszystkich strefach PREMIUM gier, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu Monopol (4-7 marca), dostęp do strefy VIP z cateringiem i też zestaw gadżetów. Ciekawe, ilu będzie na nie chętnych...

Bilety dostępne są tradycyjnie na stronie oraz w stacjonarnych punktach TicketPro. Jeżeli ktoś jest zafascynowany poczynaniami polskich tzw. jutuberów, przy okazji IEM 2016 organizowana jest kolejna edycja spotkania z nimi, czyli mYTup. Bilety tutaj są droższe, ale dają wstęp na dwie atrakcje, finał IEM plus spotkania z gwiazdami wideo Internetu. Bilet na sobotę lub niedzielę to wydatek 99 złotych, przy czym przed 20 stycznia w promocji damy tylko 89 złotych. Nie zabrakło także drugiej opcji PREMIUM. Za 500 złotych gwarantuje ona bilet na trzy dni IEM, dwa dni mYTup, wstęp do strefy VIP YouTuberów i zestaw gadżetów. Nie daje ona miejsc w strefach specjalnych gier.

Od kilku już lat dobreprogramy obejmują katowickie święto graczy swoim patronatem i tym razem nie mogło oczywiście być inaczej. Oznacza to, że możecie liczyć nie tylko na bezpośrednią relację z wydarzenia, przygotowaną przez zaprawioną w bojach, stałą ekipę w składzie Coleslav, Kristov_pl i TomisH, ale też m.in. bilety wczesnego dostępu do wygrania. Śledźcie bacznie informacje o IEM 2016 publikowane na łamach serwisu i w kanałach społecznościowych, wykazując w komentarzach zainteresowanie tematem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)