WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituBing Desktop
Bing Desktop ikona

Bing Desktop1.3.478.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bing Desktop to niewielka aplikacja, która rozszerza funkcjonalność systemowego pulpitu o obsługę wyszukiwarki Bing. Za jej pośrednictwem uzyskujemy dostęp do informacji o pogodzie, wiadomości ze świata, popularnych obrazów i filmików. Umożliwia ona także wyświetlanie jako tapety na pulpicie aktualnego tła wyszukiwarki Microsoftu.

Narzędzie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom wyszukiwarki internetowej Bing. Pozwala ono wyszukiwać interesujące nas informacje bezpośrednio z niewielkiego okna na pulpicie komputera, bez konieczności uruchamiania przeglądarki i przechodzenia na stronę główną wyszukiwarki Microsoftu. Ponadto Bing Desktop dostarcza wiele interesujących informacji bez konieczności odwiedzania różnych portali internetowych i to również z poziomu pulpitu Windows.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.17 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 399
Data aktualizacji2 lis 2015
Rozmiar pliku10.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bing Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)