Bing Wallpaper1.0.9.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Bing Wallpaper to open source'owy program pozwalający szybko ustawić tapetę, która zostanie pobrana z usługi Bing. Jego obsługa jest banalnie prosta, a ponadto nie wymaga on instalacji. Wystarczy pobrać archiwum, rozpakować i uruchomić aplikację BingWallpaper.exe. Tuż po uruchomieniu, tło zostanie zmienione na jedno ze zdjęć dostępnych w usłudze Bing.

Program automatycznie zostanie dodany do aplikacji startujących wraz z systemem. Dzięki temu sam zadba o dostarczanie nowej tapety każdego dnia. Oczywiście możemy zrezygnować z tej funkcji i ręcznie kazać programowi zmienić tło. Aktualną tapetę możemy w każdej chwili zapisać w dowolnie wybranej lokalizacji.

Bing Wallpaper dostępny jest na Windows 7 i nowsze wersje. Nie mamy języka polskiego, ale dostępnych opcji jest niewiele i nawet osoba z nikłą znajomością angielskiego powinna sobie poradzić.

Udostępnij
Bing Wallpaper 1.0.9.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 746
Data aktualizacji29 paź 2021
Rozmiar pliku8.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (4)