WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituBing Wallpaper

Bing Wallpaper1.0.9.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bing Wallpaper to open source'owy program pozwalający szybko ustawić tapetę, która zostanie pobrana z usługi Bing. Jego obsługa jest banalnie prosta, a ponadto nie wymaga on instalacji. Wystarczy pobrać archiwum, rozpakować i uruchomić aplikację BingWallpaper.exe. Tuż po uruchomieniu, tło zostanie zmienione na jedno ze zdjęć dostępnych w usłudze Bing.

Program automatycznie zostanie dodany do aplikacji startujących wraz z systemem. Dzięki temu sam zadba o dostarczanie nowej tapety każdego dnia. Oczywiście możemy zrezygnować z tej funkcji i ręcznie kazać programowi zmienić tło. Aktualną tapetę możemy w każdej chwili zapisać w dowolnie wybranej lokalizacji.

Bing Wallpaper dostępny jest na Windows 7 i nowsze wersje. Nie mamy języka polskiego, ale dostępnych opcji jest niewiele i nawet osoba z nikłą znajomością angielskiego powinna sobie poradzić.

Obraz
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 290
Data aktualizacji21 kwi 2022
Rozmiar pliku11.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)