WindowsFirmaInne programy dla firmBIT Rejestry
BIT Rejestry ikona

BIT Rejestry4.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BIT Rejestry to kierowany do instytucji program do obsługi korespondencji: dokumentowania przepływu listów, paczek, faksów i maili w formie rejestrów wychodzących i przychodzących. Jest w pełni zgodny z rozporządzeniem z 18 stycznia 2011 roku, które reguluje sposób prowadzenia tego typu bazy oraz zasady panujące podczas tworzenia archiwów dokumentacji w zakładach pracy.

Atutem programu jest wsparcie dla wielu typów instytucji (m.in. organów gminy, powiatu, samorządów, ale również szkół oraz przedszkoli) i związanych z nimi klasyfikacjami JRWA – odpowiednią pozycję możemy wybrać już przy pierwszym uruchomieniu programu.

Choć możliwości aplikacji są spore, nie przytłacza ona użytkownika ogromem informacji na ekranie. Pomiędzy kolejnymi głównym funkcjami przełączać się można z poziomu czytelnej wstążki w górnej części interfejsu. Prócz najistotniejszego rejestrowania przepływów korespondencji, program pozwala także zarządzać rejestrami umów, upoważnień, kontrahentów, tworzyć spisy spraw i ich metryki.

Funkcje wspólne dla każdego z trybów pracy to między innymi wyszukiwanie konkretnych rekordów w bazie, sortowanie i filtrowanie wyświetlanych wyników, eksport rejestru (lub jego fragmentu) do pliku oraz wydruk.

Uwaga!

Wersja próbna została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Po tym czasie można dalej korzystać z programu, ale jego funkcjonalność zostanie ograniczona. Wyłączone zostaną: możliwość drukowania pocztowej książki nadawczej, dodawania nowych wpisów do rejestru umów i upoważnień, elementy obsługi sieci, obsługa wielu użytkowników oraz pomoc techniczna.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.76 ocen
Twoja ocena
ProducentBIT S.A.
Liczba pobrań215
Data aktualizacji15 mar 2021
Rozmiar pliku38.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BIT Rejestry ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)