BIT Rejestry ikona

BIT Rejestry4.7

WindowsFirmaInne programy dla firmBIT Rejestry
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BIT Rejestry to kierowany do instytucji program do obsługi korespondencji: dokumentowania przepływu listów, paczek, faksów i maili w formie rejestrów wychodzących i przychodzących. Jest w pełni zgodny z rozporządzeniem z 18 stycznia 2011 roku, które reguluje sposób prowadzenia tego typu bazy oraz zasady panujące podczas tworzenia archiwów dokumentacji w zakładach pracy.

Atutem programu jest wsparcie dla wielu typów instytucji (m.in. organów gminy, powiatu, samorządów, ale również szkół oraz przedszkoli) i związanych z nimi klasyfikacjami JRWA – odpowiednią pozycję możemy wybrać już przy pierwszym uruchomieniu programu.

Choć możliwości aplikacji są spore, nie przytłacza ona użytkownika ogromem informacji na ekranie. Pomiędzy kolejnymi głównym funkcjami przełączać się można z poziomu czytelnej wstążki w górnej części interfejsu. Prócz najistotniejszego rejestrowania przepływów korespondencji, program pozwala także zarządzać rejestrami umów, upoważnień, kontrahentów, tworzyć spisy spraw i ich metryki.

Funkcje wspólne dla każdego z trybów pracy to między innymi wyszukiwanie konkretnych rekordów w bazie, sortowanie i filtrowanie wyświetlanych wyników, eksport rejestru (lub jego fragmentu) do pliku oraz wydruk.

Uwaga!

Wersja próbna została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Po tym czasie można dalej korzystać z programu, ale jego funkcjonalność zostanie ograniczona. Wyłączone zostaną: możliwość drukowania pocztowej książki nadawczej, dodawania nowych wpisów do rejestru umów i upoważnień, elementy obsługi sieci, obsługa wielu użytkowników oraz pomoc techniczna.

Udostępnij
BIT Rejestry 4.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.76 ocen
Twoja ocena
ProducentBIT S.A.
Liczba pobrań205
Data aktualizacji15 mar 2021
Rozmiar pliku38.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BIT Rejestry ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)