BitBank4.3.8.12574

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BitBank jest niewielką aplikacją, pozwalającą w szybki i bezpieczny sposób archiwizować cenne dla użytkownika dane na zewnętrznych serwerach. Takie rozwiązanie zapobiega skutkom nieprzewidzianej utraty danych spowodowanych awarią, działalnością wirusa lub kradzieżą komputera.

Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do wskazania danych, które uwzględniane zostaną podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa oraz ustalenia terminów kiedy będą tworzone. BitBank po uruchomieniu i skonfigurowaniu widoczny jest w postaci ikonki w obszarze powiadomień, skąd też wykonuje automatyczne archiwizacje zgodnie z harmonogramem, nie przeszkadzając użytkownikowi w żaden sposób w jego pracy.

Zaletą BitBanka są dosyć spore możliwości konfiguracyjne harmonogramu pracy programu. Każde z zadeklarowanych zadań poza różnymi danymi do archiwizacji i terminami jej wykonania umożliwia także uruchamianie skryptów oraz ustawianie różnych filtrów. Te ostatnie pozwalają użytkownikowi definiować konkretne pliki i rozszerzenia uwzględniane lub pomijane podczas tworzenia backupu, wykluczać wskazane foldery lub decydować czy program kopiować ma także ukryte pliki.

Program zapewnia wysokie bezpieczeństwo danych transferowanych na zewnętrzne serwery. Podobnie jak większość aplikacji tego typu BitBank szyfruje pliki algorytmem AES jeszcze przed ich wysłaniem. Połączenie z kolei zabezpieczone jest poprzez SSL. Istotną cechą aplikacji jest zapis plików w identycznej strukturze folderów jak na komputerze, co sprawia, że przywrócone dane mają taką samą postać jak oryginał.

Uwaga!

Udostępnij
BitBank 4.3.8.12574wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 710
Data aktualizacji13 cze 2014
Rozmiar pliku5.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)